Tuesday, March 5, 2013

A Wasp Nest again - tutorial for a beaded bead

A little thing that you have seen here already, but this time it is white and silver. It is also accompanied by a tutorial that is available on Craftsy and Etsy.

This beaded bead is actually very easy to make - with some experience you can complete it in just one hour.

Enjoy. :)

beaded bead tutorial

beaded bead pattern
 
 
 
 
 


15 comments:

 1. przepiękne... proszę Cię- zrób możliwość kupienia schematu za złotówki

  ReplyDelete
  Replies
  1. Etsy chyba samo przelicza na złotówki... a przynajmniej powinno, jeśli się tak zapisze w ustawieniach jako domyślną walutę. ;)

   Delete
 2. A ja już chyba wiem jak to zrobić:)))))Nie było dnia , żebym nie wchodziła na bloga obejrzeć go( tzn. pierwszą wersję), tak mi się spodobał( swoją drogą skąd Ty bierzesz tyyyle pomysłów?:))Jutro się za niego zabiorę i o ile mi coś wyjdzie to się pochwalę:)a ta wersja kolorystyczna też jest piękna.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Czekam z niecierpliwością, a wzór jest w rzeczywistości bajecznie prosty, więc nie dziwię się, że go rozpracowałaś. ;)
   Ja w końcu też muszę się zabrać do koralikowania, bo pomimo dziesięciu pomysłów na minutę nic nie zrobiłam od kilku dni, a to już woła o pomstę do nieba. ;P

   Delete
  2. Też mam takie kilkudniowe przerwy, aż mnie wyrzuty sumienia wtedy zjadają. Ale wystarczy wtedy coś szybkiego i wracam do siebie:)Ja kilka dni męczę jedną bransoletkę i nic nie mogę zrobić innego,bo mnie męczy, że niedokończona:)

   Delete
  3. Ja nic nie robię, bo w sobotę posprzątałam cały koralikowy bajzel ze stołu - był tak zasypany półproduktami, że moje miejsce pracy miało może 15x15 cm. ;P No i teraz mam dylemat, porządek czy koralikowanie. ;)

   Delete
 3. It's....fantastic!!!! I really loooooove it!!!

  ReplyDelete
 4. Przepiękny, ty to masz głowę pełną pomysłów. A mnie on przypomina wahadełko:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bo Ty widzisz efekt końcowy czyli wisiorek, a to cholerstwo zanim się w ten wisiorek przeistoczy to naprawdę wygląda jak gniazdo os. ;)
   Ale dziękuję za miłe słowa. :)

   Delete
 5. If I was a wasp I would love to live in one of these ;-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hahaha! You think I can convince a real one to move in it? I could make a use with a sting at my personal disposal. ;)

   Delete
 6. Tried to order through Pay Pal but it comes up in another language. How do I order in English?

  ReplyDelete
  Replies
  1. I suggest using Craftsy or Etsy for any order.

   Delete

Thank you for every comment you leave. I do appreciate it a lot. :)
However, due to outrageous amount of spam, every comment for posts older than 5 days is reviewed before it appears on the site. But don't worry, as long as you're not a spam bot, your comment will be published. ;) Thank you for understanding. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...